Ładowanie...

Witamy na stronie HOTELU ORION***

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Recepcja hotelowa jest czynna całą dobę.

Pokoje standardowe

Pokoje standardowe są idealnym rozwiązaniem dla jednej lub dwóch osób, na krótkie pobyty.

Pokoje standardowe

Pokoje z aneksem kuchennym

Pokoje standardowe z aneksem kuchennym to dobre rozwiązanie dla Gości chcących pozostać u nas na dłużej. Aneks kuchenny pozwala na przygotowanie sobie posiłków dając pewną niezależność od bazy gastronomicznej.

Pokoje z aneksem kuchennym

Apartamenty

Apartamenty natomiast składają się z aneksu kuchennego oraz salonu. Pozwala na zakwaterowanie maksymalnie czterech osób w dwóch odrębnych pokojach.

Apartamenty

Restauracja Wenus

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, profesjonaliści w każdym calu, stojący na straży jakości produktów oraz smaku dań. Tworzą wyjątkowy klimat i budują pozytywne relacje z naszymi Gośćmi. Ich szeroka wiedza, bogate doświadczenie oraz zaangażowanie sprawiają,że poczujesz się u nas wyjątkowo. Aranżując nasze wnętrze puściliśmy wodze wyobraźni, aby nasi Goście mogli poczuć się jak w kosmosie. Unikatowe detale, nowatorskie rozwiązania sprawiają, że poczujesz się u nas wyjątkowo.

Restauracja Wenus

Kręgielnia Mars

To jedyne miejsce na mapie Sądzecczyzny,które przeniesie Cię w magiczną krainę zabawy i rozrywki wraz z przyjaciółmi. Idealne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. W swojej ofercie posiadamy 2 tory bowlingowe, a także 2 stoły bilardowe, przy których wraz ze swoimi znajomymi możecie spędzić czas w dobrej atmosferze. Podczas rozgrywki można spróbować wyśmienitych przekąsek, dań od naszych wspaniałych szefów kuchni.

Kręgielnia Mars

Konferencje & Eventy

Obiekt nasz wyposażony w 3 sale pozwala na organizowanie różnego rodzaju eventów takich jak: imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, szkolenia, czy konferencje.

Konferencje & Eventy